O SmartTrans

SmartTrans już od blisko 20 lat świadczymy usługi najwyższej jakości. Profesjonalizm, dokładność, oferowanie jedynie produktów najwyższej jakości i szacunek do Klienta, to cechy, które prowadzą nas na szczyt.

Dzięki temu już teraz jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostawach węgla do gospodarstw domowych na całym Śląsku! Naszym kolejnym celem jest cała Polska. SmartTrans to również jedyny autoryzowany dystrybutor produktów spółki Mysłowicki Węgiel Sp. z o. o.

W swojej ofercie posiadamy także sprzedaż kruszyw drogowych i budowlanych.

SmartTrans to kadra profesjonalistów. Na każdym szczeblu zatrudniamy ludzi z doświadczeniem, którzy wykazują się sumiennością i odpowiedzialnością. Szczególnie tyczy się to naszych kierowców, wobec których stawiamy szczególne wymagania. Pracują u nas tylko najlepsi!

Dysponujemy szeroką flotą pojazdów na każdą okazję oraz rozległymi kontaktami w branży. Dzięki temu dajemy gwarancję, że każde nasze zamówienia dostarczymy na czas i zgodnie z ustalonymi warunkami. Klient jest dla nas najważniejszy i dajemy słowo, że spełnimy wszystkie jego oczekiwania.

Zapewniamy kompleksową realizację zamówień. Poczynając od załadunku i kończąc na rozładunku w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Teraz gwarantujemy również stały monitoring Państwa zamówień. Jest to możliwe poprzez stały kontakt z naszymi kierowcami i nadzów satelitarny GPS, który w czasie rzeczywistym informuje o postępach każdego zamówienia.

W trosce o Państwa zadowolenie nasza firma dołoży wszelkich starań, aby zawsze dostarczać węgiel najwyższej jakości, dokładnie zważony i w najatrakcyjniejszej cenie. W SmartTrans jesteśmy profesjonalistami i z profesjonalizmem podchodzimy do każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

DODATKOWE INFORMACJE

Zrzucenie/Wrzucenie Węgla (piwnica/komórka) – 50 zł (od jednej tony),

Zniesienie/Wniesienie Węgla (piwnica/parter) – 100 zł (od jednej tony).

Zamówienia na towar można składać pod danymi kontaktowymi dostępnymi w zakładce „Kontakt”.

WAŻNE INFORMACJE

  1. Podane ceny są cenami brutto dla osób prywatnych (gospodarstwo domowe) w przypadku firmy należy doliczyć odpowiednią akcyzę do każdej tony zamówionego opału. Informacje na temat stawek akcyzowych znajdziesz w zakładce „Akcyza”.
  2. Węgiel pakowany w worki jutowe zszywane lub foliowe zszywane.
  3. Przy sprzedaży hurtowej tj min 25 ton cena zostaje ustalana indywidualna.

SMArttrans - filmy

produkcja ekogroszku